Referencje

„Wyjątkowa dbałość zarówno o aspekt dobrej zabawy jak i bezpieczeństwo uczestników zbudowała nasze zaufanie do agencji. Z przyjemnością polecam agencję Groove Control Events & PR Sp. z o. o. do obsługi eventów dla kluczowych klientów.”

MAN Finance

„Miło jest nam zarekomendować firmę Groove Control jako profesjonalną i rzetelną agencję eventową. (…) Organizacja eventu przebiegała sprawnie, a wszystkie działania powzięte przez Groove Control prowadzone były na najwyższym poziomie. Firma wywiązała się ze wszystkich zobowiązań terminowo i zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Jesteśmy usatysfakcjonowani zarówno z pracy samej agencji jak i z jej szczególnej dbałości o zadowolenie klienta.”

Biomet

„Z wielką przyjemnością pragniemy zarekomendować Groove Control jako kreatywną agencję potrafiącą organizować wydarzenia wymagające szczególnej dbałości o detale i gościa VIP.”

Grupa Hotelowa Orbis

„Agencja Groove Control wykazała się imponującą sprawnością organizacyjną zarówno na etapie przygotowań jak i w trakcie realizacji projektu. Bardzo wysoko oceniamy kompetencje agencji w zakresie realizacji wydarzeń sponsorowanych.”

Nokia

„Potwierdzamy wykonanie przez Groove Control usługi w zakresie organizacji imprez kulturalno-rozrywkowych o charakterze masowym i lokalnym w zakresie ich kompleksowego przygotowania, zapewnienia bezpieczeństwa, jak również przeprowadzenia i koordynacji kampanii reklamowej oraz obsługi klienta. Zrealizowane przez Groove Control projekty spełniają stawiane przed nimi oczekiwania zarówno od strony czysto kreacyjnej, jak i merytorycznej. Dzięki temu Agencja zyskała u nas bardzo dobrą opinię, pozwalając polecić ją jako sprawdzonego partnera, potrafiącego realizować ciekawe oraz wartościowe rozwiązania promocyjno-reklamowe.”

Nokia

„Z wielką przyjemnością polecam firmę Groove Control Sp. z o. o.(…). Przy wszystkich wspólnie realizowanych projektach agencja wykazała pełen profesjonalizm oraz umiejętność doskonałego radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych. Przygotowane projekty zarówno w kraju jak i poza jego granicami cechowało nowatorskie podejście do tematu. „Szczególną zaletą agencji Groove control jest elastyczność, zaangażowanie, dyspozycyjność i gotowość do współpracy. Dzięki temu nasza współpraca była łatwiejsza i przyjemniejsza.”

Orange

„W imieniu firmy PZU Życie S.A. pragnę zarekomendować agencję Groove Control jako profesjonalnego organizatora konferencji oraz eventów firmowych. (…) Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z pracy agencji Groove Control, jak również ze sposobu w jaki odbywała się współpraca między naszymi firmami w trakcie realizacji wydarzeń. Firma wywiązała się ze swoich zobowiązań terminowo i zgodnie z przyjętymi ustaleniami. Dzięki dużemu zaangażowaniu pracowników Agencji spotkania integracyjne odbyły się na najwyższym poziomie. Dlatego też rekomendujemy Groove Control jako najlepszego partnera do organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń firmowych.”

PZU SA

„Zorganizowane na nasze zlecenie przez agencję Groove Control wydarzenia miały niepowtarzalny i oryginalny charakter. Spotykały się z ogromnym uznaniem zarówno naszych klientów jak i pracowników. (…) Ciekawe pomysły, rzeczowość i fachowość, a także umiejętność przedstawienia oferty i zorganizowania imprezy, niejednokrotnie w bardzo krótkim czasie, w pełni zaspokajały nasze oczekiwania, a końcowe rezultaty przyjemnie i zawsze bardzo pozytywnie zaskakiwały.”

PZU SA

„Miło jest nam zarekomendować agencję Groove Control jako rzetelną i profesjonalną agencję eventową oraz Public Relations. (…) Firma wywiązała się ze swoich zobowiązań terminowo i zgodnie z przyjętymi ustaleniami, a także służyła dodatkową radą i pomocą w trakcie samego wydarzenia.”

Avon

„Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z samej pracy agencji Groove Control, jak również ze sposobu w jaki odbywała się współpraca między naszymi firmami w trakcie jej realizacji. Firma wywiązała się ze swoich zobowiązań terminowo i zgodnie z przyjętymi ustaleniami. Dzięki temu wszystko odbyło się na najwyższym poziomie i bez większych problemów pomimo nieoczekiwanego wydarzenia jakim była żałoba narodowa, co spowodowało konieczność natychmiastowego wprowadzenia zmian w organizacji przebiegu projektu. Dlatego też rekomendujemy Groove Control jako profesjonalnego partnera.”

Telewizja Polska

„Agencja jest bardzo sprawna i w sytuacjach podbramkowych, kiedy krótki czas realizacji zadania gra bardzo dużą rolę, zawsze staje na wysokości zadania i nigdy nas nie zawiodła.”

Marriott

„Z przyjemnością wystawiam referencje agencji Groove Control dotyczące organizacji wydarzeń muzyczno-artystycznych o charakterze imprez masowych. (…) Agencja udowodniła swoją znajomość tematu i dbałość o bezpieczeństwo uczestników przy współpracy z policją, strażą pożarną czy pogotowiem oraz innymi służbami bezpieczeństwa. (…) Dobra organizacja pracy oraz pomysłowość organizatorów pozwoliła na uniknięcie różnego rodzaju nieoczekiwanych niespodzianek.”

Instytut Energetyki

„Pragnę podkreślić, iż mimo dużej skali innowacyjności projektów [imprez masowych], Groove Control niejednokrotnie udowodniła wysoki poziom profesjonalizmu we wszystkich aspektach naszej współpracy. Na drodze do realizacji tych niezwykłych wydarzeń czasami stawały nieoczekiwane przeszkody, które udawało się pokonać dzięki pomysłowości organizatorów.”

SSL Healthcare

„Groove Control jako organizator wykazał się wysokim poziomem świadczonych usług, działając jako wiarygodny i niezawodny partner. (…) Ponadto chcę zwrócić uwagę na duży profesjonalizm Groove Control w zakresie obsługi klienta.”

British American Tobacco

„Oferta programu zaproponowana przez Groove Control była bardzo oryginalna i spotkała się z pozytywną opinią uczestników wydarzenia. Zarówno organizacja jak i logistyka imprezy została przeprowadzona bez zarzutów. Należy także podkreślić wysokie zaangażowanie, kreatywność oraz elastyczność zespołu Groove Control.”

BPH Leasing

„Na podstawie długich i bardzo dobrych doświadczeń współpracy, pragnę zarekomendować firmę Groove Control. (…) Pragnę podkreślić, iż mimo dużej skali innowacyjności projektów agencja niejednokrotnie udowodniła wysoki poziom profesjonalizmu we wszystkich aspektach naszej współpracy. Dobra organizacja pracy pozwoliła na uniknięcie różnych przykrych niespodzianek i w znaczący sposób skróciła proces przygotowania całego projektu.”

Levi Strauss

„Bardzo wysoko oceniamy kompetencje agencji w zakresie realizacji wydarzenia. Jednocześnie polecamy agencję Groove Control najbardziej wymagającym klientom ze szczególnym uwzględnieniem grup VIP”

Grupa Hotelowa Orbis